Puhkeküla

Puhkeküla koosneb viiest puhkemajast. Kaks suuremat (Suur Puhkemaja ja Kasega Puhkemaja), kaks väiksemat (Kollane ja Punane Puhkemaja) ja üks peremaja. Majade hinnad saad hinnakirjast!

Suured puhkemajad köögi ja terrassiga

Suurte puhkemajade alla liigituvad meil Suur Puhkemaja ning Kasega Puhkemaja. Mõlemad majad on meil köögi ja terrassiga, millelt avaneb vaade orule ning õhtupäikesele. Mõlemas majas on 2 magamistuba, nende vahel ühine esik, WC ja duširuum ning köök koos kõige vajalikuga. Lisaks on tubades olemas toolid-lauad ning olenevalt perioodist ka TV ja wifi. Majad on köetavad ning olemas on ka grillid.

* Suur Puhkemaja mahutab 6 inimest (tuba 1 – lai voodi ja nari, tuba 2 – lai voodi)

* Kasega Puhkemaja mahutab 8 inimest (tuba 1 – lai voodi ja nari, tuba 2 – kaks nari)

Peremaja

Peremajas on magamistuba, elutuba, köök ja duširuum. Magamistoas on kaheinimesevoodi ja kahekordne nari, riiedekapp ja kirjutuslaud. Elutoas on lahtikäiv diivan-voodi, mis annab kaks lisakohta magamiseks. Söögilaua ümber mahub 6 inimest. Olenevalt perioodist on toas ka TV ja wifi. Köögis on pliit, külmik, mikrolaineahi ja vajalikud nõud toidu valmistamiseks. Maja kõrval on isiklik istumiskoht ja grill.

Väiksed puhkemajad

Väikseid puhkemajasid on meil kaks – Kollane Puhkemaja ja Punane Puhkemaja (pildil). Majad on identsed ning mõlemad mahutavad 6–8 inimest. Majades on kaks magamistuba (toas 1 lai voodi, 1 kitsas voodi, vajadusel 1 magamiskoht ka lae all), nende vahel ühine esik, WC ja duširuum. Väljas on eraldi istumisala ning grill.

Logi sisse