Lisavõimalused

Suvepäevade, suguvõsa kokkutulekute, kooli lõpupidude ja muude kogunemiste korraldamise võimalus.

Pakume teile mõnusat majutust puhkemajades ja kämpingumajades, samuti on võimalus ööbida oma telgis. Kämpingutes või telgiga ööbides saate toitu valmistada suveköögis. Laagriplatsil on piisavalt ruumi, et läbi viia vabaõhu seminare, seltskondlikke mänge ja ka muid ettevõtmisi.

Vahva tagasivise: aastal 2011 viidi läbi seiklussarja Ace Xdream Rõuge etapp, mille start ja finiš oli Ööbikuoru Puhkekeskuses http://fotoluks.ee/?op=body&id=830.

Veemõnud

Rõuge on 7 järve maa, millest 6 asuvad üksteisele väga lähedal. Ööbikuoru Puhkekeskuse territooriumilt on vaade neist kolmele. See annab võimaluse nii sobivaid ujumis- kui ka kalastamiskohti valida.
Meilt saab rentida 4-kohalist vesijalgratast ja 3-kohalist sõudepaati. Neid saab kasutada Liinjärve ja Suurjärve peal, mis on omavahel ühenduses.

Saun
Hiljuti sai renoveeritud üle 80 aasta vanune talusaun. Sooja annab vana vedurikeris, mille kuumaks kütmiseks kulub terve päev. Kui ta aga juba tuliseks on saadud, siis püsib sellisena kogu öö.
On ka tavaline väike keris, mille saab kiiresti soojaks. See on sobivaim valik, kui saunasoovist ei ole võimalik pikalt ette teatada.

Saun asub ürgorus olevast paisjärvest tuleva kose kõrval. Saunast saab joosta kose alla ennast jahutama. Kes peab kosest tulevat allikavett liialt külmaks, võib joosta lähimasse järve, mis asub 100 m kaugusel.

Töökoda
1920. aastate alguses rajas Peeter Johanson vee-energial töötava töökoja, mille seadmed ja sisustus on säilinud tänaseni. Töökoda sai hiljuti renoveeritud ja on avatud muuseumina www.rougemuuseum.ee. Muuseum asub kohe meie puhkekeskuse ala kõrval.

Matkad
Lähikonnas on lühemad ja pikemad matkarajad erinevate vaatamisväärsustega. Ükskõik milline rada valida, peamine vaatamisväärsus on kaunis loodus.

Logi sisse